HAKKIMIZDA

Bulut (Cloud) Sistemleri, Network Alt Yapısı, Network Sistem Çalışması, Server(Sunucu) Sistemleri, Kablosus ağ yapısı(Access Point), Kişisel Bilgisayar ve Terminal Cihazlar, Güvenlik Sistemleri Konularında bakım, onarım, kurulum, iyileştirme, geliştirme ve sistem entegrasyonu düzeyinde faaliyet göstermektedir.

Firmanın en önemli sermayesi hem akademik düzeyde hem de uygulama birikimine sahip insan kaynağıdır. Bu kaynağın büyük kısmı teknik ve geliştirme odaklı olmak üzere bilişim teknolojilerinde (yazılım, donanım ve network) toplamda 1000’den fazla proje deneyimini barındırmaktadır.

 

İş akışı

6 bölümde projenizi hayata geçiriyoruz!

1. Tanışma & Proje tanıtımı

Proje fikriniz, neler yapmak istediğiniz ve neler yapabileceğiniz konularının konuştuğu tanışma ve proje geliştirme toplantısı ile projenizin oluşturulabilir alanlarının belirlenmesi.

2. Plan

Süreçlerin ve bitirme sürelerinin planlanması, projenizde hangi aşamada neler yapılacağı ve aşamaların teslim süreleri belirlenir.

3. Tasarım & Grafik

Projeniz tasarlanır ve arayüz dediğimiz alanlar belirleniz, müşterilerimizin sürekli göreceği bu ekran tasarım olarak kullanışlı ve tasarım olarak sizleri yansıtmalı.

4. Code

Sizin için hazırlanan arayüz artık işletmeniz için ihtiyaçları karşılayan bir program haline geldiği aşamadı. Bu aşamada yazılım ekibimiz ve şirketiniz sürekli iletişim halinde geliştirme ve kodlama sürecini yönetir.

5. Programlama ve QA Test

Tasarım ve kodlama birleştikten sonra sistem sistem dayanma, güvenlik ve hız testlerinden geçirilir. Bu sistem uzman sistem yöneticileri tarafından yapılır. Aynı zamanda sistem hem kodlama ekibi hemde sistem kullanıcıları tarafından işlevsel olarak test edilir.

6. Yayınlamak!

Artık kendinize ait bir yazılım ve projeye sahipsiniz. Bu aşama da oluşturulan geliştirme listeleri gözden geçirilir. Smart bir yazılım olduğundan dolayı dilediğiniz her zaman yeni güncellemelere ve geliştirmelere uyum sağlayacaktır.

Bize Ulaşın

Tüm fikirleriniz bizler için çok değerli, bizleri geliştiren Tekşen ekibini bir sonraki adıma taşıyan daima müşterileri olmuştur. Müşteri fikirleri, şikayetleri ve önerileri bizleri bir sonraki proje de daha güçlü fikirleri hayata geçirmemize olanak sağlıyor.